خرابی های معمول پنجره دوجداره

فرقی نمی‌کند در کدام نقطه از دنیا زندگی کنید امروزه تقریباً در همه جای دنیا در ساخت پنجره های ساختمانی از شیشه های دوجداره استفاده می‌شود. پنجره های دوجداره به جهت مزایای متعددی از جمله مقاومت بالا و حذف آلودگی های صوتی تقریباً در تمام ساختمان های جدید ساخت مورد استفاده قرار می گیرد. حال به خرابی های معمول پنجره دوجداره که بیانگر زمان تعمیر پنجره است اشاره می‌کنیم.

  1. از کار افتادن آب بندی پنجره ها

اگر پیچ ‌و مهره های نگه دارنده خراب شده باشند یا شکسته باشند تراکم بین شیشه های پنجره بیانگر این است که احتمالاً مهر و موم ها از کار افتاده است. اگر این شکستگی و خرابی ها خیلی شدید باشد احتمالاً پنجره دوجداره نیاز به تعویض پیدا کند؛ اما اگر جزئی باشد قابل تعمیر است. اگر تنها نیاز به تعویض شیشه دارید می توانید قاب را نگه دارید و تنها به تعمیر آن بسنده کنید. به هر حال بهتر است یک متخصص وضعیت را تشخیص دهد .

  1. سر و صدای بیرونی به داخل زیاد شده

اگر متوجه شدید که پنجره های شما مانند قبل عایق صوتی نیستند و قابلیت خود را از دست داده‌اند احتمالاً نیاز به تعمیر یا تعویض فرا رسیده است. برای ساکنین شهر تهران که بیشترین آمار آلودگی های صوتی را تحمل می‌کنند این وضعیت بسیار آزار دهنده است؛ بنابراین نیاز است که به یک مرکز معتبر برای تعمیر پنجره دوجداره تهران مراجعه کنند.

جلوگیری از ورود صدا به داخل

  1. شکستن دستگیره و لولا

یکی از مشکلات سخت افزاری که ممکن است به وجود بیاید شکستن لولا یا دستگیره پنجره است. وقتی دستگیره و لولا بشکند پنجره به‌خوبی بسته نمی شود و کمی باز می ماند و همین امر امنیت را به خطر می اندازد؛ بنابراین در صورتی که متوجه شدید لولا یا دستگیره شکسته یا شل شده باید هرچه سریع تر اقدام به تعمیر پنجره خود کنید.

  1. قدیمی بودن شیشه دوجداره

شیشه های دوجداره قدیمی مشکلات عدیده‌ای دارند از جمله هدر دادن انرژی و جلوگیری از بهینه سازی مصرف انرژی، عایق صوتی ضعیف، مقاومت کم در برابر انقباض و انبساط و ضربه و فاصله بین شیشه کم. همه این عوامل تأکیدی است بر اینکه زمان تعویض پنجره دوجداره شما فرارسیده است.

خدمات تعمیر پنجره دوجداره در شهر تهران

ما در گروه بردیا پنجره خدمات تعمیر پنجره دوجداره تهران را با نازل ترین قیمت و بهترین کیفیت از لحاظ مواد و مصالح مصرفی به شما مردم عزیز استان تهران ارائه می‌کنیم. گروه بردیاپنجره با سال ها تجربه در خدمت شما است.

علاوه بر خدمات تعمیر پنجره ما ساخت و تولید انواع درب و پنجره دوجداره را به شما عزیزان ارائه می‌دهیم. برای مشاوره رایگان با کارشناسان مجموعه و سفارش خدمات مورد نیاز به بخش تماس با ما در سایت مراجعه کنید و به ما متصل شوید.

قیمت تعمیر خرابی های معمول پنجره دوجداره در شهر تهران

با توجه به آسیبی که به پنجره شما وارد شده باشد و میزان زحمتی که تعمیر آن دارد، قیمت تعمیرات آن متفاوت خواهد بود. با این حال علاوه بر میزان آسیب دیدگی قیمت تعمیرات بر مبنای دلایلی متغیر خواهد بود. در ادامه به این عوامل اشاره کرده ایم.

  • فاصله منزل یا محل کار شما به شرکت ارائه دهنده خدمات در هزینه های نهایی شما تأثیرگذار خواهد بود. علت هم آن است که تعمیرکار باید هزینه هایی برای رفت و آمد یا جا به جایی قطعات مورد نیاز بپردازد و این امر هزینه ها را افزایش می‌دهد.
  • نوع پنجره دوجداره نیز در قیمت تعمیر پنجره دوجداره در تهران تأثیرگذار است. بعضی از مدل ها و جنس ها تعمیر سخت تری دارند و هزینه تعمیرات آن ها نیز به مراتب بالاتر خواهد رفت.
  • دو یا چند جداره بودن شیشه ها و تعداد شیشه هایی که آسیب دیده یا شکسته باشد نیز در هزینه نهایی خدمات تأثیرگذار است.
  • بهتر است برای اینکه با خیال راحت به یک مرکز اعتماد کنید قیمت های آن را با توجه به مسافت، میزان خرابی، جنس پنجره ها و عواملی از این دست با مراکز دیگر مقایسه کنید و بهترین تصمیم را بگیرید.

ضرورت استفاده از پنجره دوجداره در تهران

تهران پر سر و صدا ترین و در عین حال آلوده ترین شهر در ایران است. ورود بیش از حد سر و صدا و آلودگی ها به داخل منازل مردم تهران را کلافه کرده است و آن ها را به فکر انداخته که برای حل این مشکل راه کاری بیابند. یکی از این راه کارها استفاده از پنجره های دوجداره یا چند جداره است که تا حد زیادی مشکل آلودگی های صوتی و آلودگی های هوا را کاهش داده است.

امروزه در کمتر خانه ای از پنجره های شیشه ای تک جداره قدیمی استفاده می شود و در اکثر خانه ها به ویژه خانه های جدید از پنجره های دوجداره استفاده می‌شود. اگر سال هاست که پنجره های دوجداره خود را تعویض یا آب بندی نکرده اید یا احساس می‌کنید آسیبی به آن ها وارد شده وقت آن است که به یک مرکز معتبر تعمیر پنجره دوجداره تهران مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *