رگلاژ درب و پنجره دوجداره و UPVC

رگلاژ پنجره دوجداره

 

رگلاژ درب و پنجره دوجداره چیست؟

در این بخش نکاتی را در مورد نحوه رگلاژ درب ضد سرقت و رفع صدای ایجاد شده. در هنگام باز و بسته کردن و یا ورود و خروج صدا از درب های ضد سرقت بررسی کرده. و قسمت های مهمی که در این زمینه دخیل هستند را به صورت کلی ذکر می کنیم.

یکی از ایراداتی که ممکن است برای درب ضد سرقت ایجاد شود. خارج شدن از رگلاژ است که کل عملکرد درب را تحت شعاع قرار می دهد. و در هنگام باز و بسته کردن دچار اختلال و گیر می شود.

برای حل این مشکل دانستن ساختار دربهای ضد سرقت امری ضروری است. و تجربه و تخصص در کنارهم می تواند رگلاژ درب ضدسرقت را ممکن کند.

لولای درب های ضد سرقت دارای ویژگی های منحصر به فرد و مقاوت بالایی است. و نقش اصلی را در تنظیم درب ضدسرقت ایفا می کند. و در صورت ایراد در این بخش میزان کارایی پایین امده و عملا درب ضد سرقت از کار می افتد.

بخش های دیگر نیز در رگلاژ درب ضدسرقت نقش دارند. و تعمیرکار درب ضدسرقت پس از بررسی اقدام به تنظیم و تعمیر می کند.

رفع صدای درب ضد سرقت نیز با رگلاژ امکان پذیر است. و پس از تنظیم دقیق و کامل تمامی قطعات این مشکل نیز بر طرف شده. و می توانید با خیال راحت از تمامی امکانات و مزایای این ابزار کاربردی بهره مند شوید.

رفع صدای درب ضد سرقت

ابزاری که برای تعمیر و رگلاژ درب و پنجره دوجداره و UPVC نیاز است.

تعمیرات و رگلاژ درب ضد سرقت از جمله مواردی است. که بدون دارا بودن دانش فنی و ابزار لازم نمی توان ان را اجرا کرد و یا به نتیجه مناسب و قابل قبول رسید. به همین منظور توضیحات مختصری در این مورد ذکر می کنیم.

یکی از اساسی ترین و مهمترین ابزار تعمیرکار در این حوزه کاری ، دستگاه جوشکاری است. که برای جا به جایی لولاها مورد استفاده قرار می گیرد. و در مواردی نیز برای جوش زدن بخش های درب ضد سرقت که دچار شکستگی یا ایراد شده است. استفاده می شود.

ابزار پر کاربرد بعدی چکش و میله اهنی در ابعاد ۵۰ سانتی متر است. که برای بالا کشیدن درب و یا ایجاد ضربه در بخش هایی از درب ضدسرقت که دچار تو رفتگی شده است استفاده می شود. و نقش اهرم و ضربه کمکی را ایفا می کنند.

برای بازکردن و تعویض قفل ضد سرقت از اچار و پیچ گوشتی مخصوص و لوازم جانبی دیگر که یک جعبه ابزار کامل را شامل می شود. استفاده می شود که در شرایط های مختلف تعمیرکار به کار می گیرد.

در بحث تعمیر روکش درب ضد سرقت نیز تعمیرکار تیم کاری هیراد دارای تخصص کافی می باشد. و در صورت نیاز برای انجام این مورد نیز اقدام خواهد کرد.

چهارچوب درب ضد سرقت نیز در صورت ضربه در حین بستن و فشار ناشی از عدم رگلاژ ممکن است دچار اسیب های جزئی و کلی شود. که با توجه به دانش فنی نیروی کار می توان این مورد را نیز بر طرف کرد.

رگلاژ درب و پنجره دوجداره و UPVC

نکات:

با توجه به اینکه افرادی که برای رگلاژ درب ضد سرقت به محل اعزام می شوند. سال ها در تولید های مطرح و شرکت های خدمات پس از فروش در این حوزه فعالیت داشته اند. هر گونه مشکلی که برای دربهای شما ایجاد شده باشد با ضمانت تعمیر می شود. و این نوید را به همشهری های عزیز تهران و کرج می دهیم که تیم کاری ما معتبرترین و بهترین مرکز تخصصی تعمیرات و رگلاژ درب ضد سرقت در سطح وسیع می باشد.

یکی از نکاتی که لازم است به ان اشاره کنیم بحث عدم توجه افراد به موضوع رفع ایرادهای درب است. که در گذر زمان اسیب های جبران ناپذیری را ایجاد می کند که موجب می شود. تا به جای تعمیرات مجبور تعویض کامل درب ضد سرقت شوید که این مسئله هزینه های زیادی را به خانوار وارد می کند.

بسیاری از مردم تصور می کنند که باید برخی مشکلات و ایرادها را تحمل کرد. و به شرکت ها و تیم های کاری خدماتی اعتماد نکرد. و هزینه ای برای بر طرف کردن نیاز پرداخت نکرد. زیرا این باور را دارند که این موارد ارزش هزینه کردن را ندارند. در حالی که وارد شدن سرما در فصل زمستان و عبور صدا به خارج از منزل و گیر در باز و بسته شدن و مشکلات دیگری که ایجاد می شود. تنها با رگلاژ درب ضدسرقت بر طرف می شود و اسایش و ارامش را برای شما به ارمغان می اورد.

تعمیر درب ضد سرقت

ایا رگلاژ درب ضد سرقت در انواع ان ممکن است؟

از جمله دیدگاه های مطرح در بین افراد عادی و تعمیرکاران این زمینه ، این است. که ایا تعمیر و رگلاژ درب ضدسرقت در انواع ترک ، چینی و ایرانی امکان پذیر است و چه تفاوت هایی در این امر وجود دارد.

این یک سوال مبهم نیست زیرا هر وسیله و ابزار ساخت دست بشر یک راه حل برای رفع مشکل در ان اندیشیده شده است. و تنها تجربه و تخصص است که موجب می شود تا درصد بالایی از این ایرادات برطرف شود. و در بحث دربهای ضد سرقت نیز این موضوع مشهود است. و بدون شک تمامی دربهایی که به این شکل ساخته شده اند. و از نظر امنیتی در سطح بالایی قرار دارند ، قابل تعمیر و رگلاژ می باشند.

تنها تفاوت در روش کار است که در رگلاژ درب های ضد سرقت چینی کار از ظرافت بیشتری برخوردار است. که در نوع ترک ان این موضوع به سمت تخصصی بودن سوق داده می شود. و در جنس ایرانی بحث نتیجه کار به متعلقات و بخش های مختلف به دلیل مراحل ساختی که داشته است. بستگی دارد.

اکثر ایرادات در کدام قسمت های درب ضد سرقت رخ می دهد؟

ما معتقدیم که حساس ترین و اسیب پذیرترین بخش درب ضدسرقت بدون شک بخش قفل ان است. که در صورت اگاهی کم و استفاده نادرست می تواند در مدت کوتاهی خراب شود. و حتی نیاز به تعوض مغزی درب ، احساس شود که تشخیص این قضیه با متخصص و تعمیرکار می باشد.

پس از قفل می توان از لولاها و یراق الات ، همچنین رویه و چهارچوب و … ان نام برد که هر یک می تواند. در اثر ضربه و گذر زمان و نصب نادرست دچار اسیب شود.

اما نکته جالب توجه این است که تمامی بخش ها به گونه ای تعبیه و مهندسی شده اند. که قابل تعویض و تعمیر می باشند و با رگلاژ اصولی می توان از استفاده طولانی مدت درب ضد سرقت بهره برد.

طول عمر این نوع دربها تا ۳۰ سال تخمین زده شده است. اما کارشناسان حوزه ساختمان معتقدند که عوامل زیادی برای ماندگاری ان وجود دارد و از استانداردسازی در هنگام ساخت تا نحوه نصب و کارکرد صحیح می تواند در این امر دخیل باشد.

شرکت نماسازان زاگرس آماده ارائه خدمات رگلاژ و تعمیرات به کلیه مشتریان گرامی می باشد.