گروه تعمیرات تخصصی زاگرس در زمینه فروش ، تعمیرات و رگلاژ درب ضد سرقت. و همچنین تعویض قفل ها و مغزی درب های ضد سرقت فعالیت داشته. و خدماتی را درون این زمینه را  در سراسر تهران، کرج و شهرستان های حومه به مشتریان گرامی ارائه می دهد.

برای انجام کلیه خدمات رگلاژ و تعمیر و مشاوره در هر لحظه از شبانه روز می توانید با ما تماس بگیرید.

درب ضد سرقت

میدانید که یکی از بزرگترین دغدغه های امروزه زندگی شهری ایجاد امنیت و حریم خصوصی. و نحوه ایجاد یک محیط امن برای دستیابی به ارامش بیشتر می باشد. از اینرو افراد برای برطرف کردن نگرانی های خود حاضر به استفاده از ابزارهای مختلف برای دستیابی به این مهم هستند. بنابراین میتوان گفت که درب های ضد سرقت یکی از مواردی است که به شدت در صنعت ساختمان سازی. رونق روز افزون داشته و روز به روز روند رو به رشدی را تجربه می کند. چون که امنیت بالا و همچنین زیبایی ظاهری باعث شده تا به یک امر حیاتی تبدیل شود.

این نوع از درب ها بعد از مدتی استفاده کردن. به دلایل متعددی دچار مشکلاتی میشوند. که نیاز به تعمیر دارند. چون درب های ضد سرقت دارای پیچیدگی های منحصر به فردی هستند. تعمیر و رگلاژ ان نیاز به تخصص داشته بهتر است که فقط توسط افراد با تجربه با ابزار مخصوص این کار را انجام شود.

مشکلاتی که امکان دارد برای درب ضد سرقت به وجود بیاید

 • از کار افتادن قفل درب ضد سرقت.
 • وقوع ایراد در یراق الات.
 • خرابی و شکستن لولاهای درب.
 • خراب شدن یا از کار افتادن مغزی. 
 • گیر کردن و خارج شدن از رگلاژ و مشکل بسته نشدن .
 • خرابی چشمی و نیاز به تعویض.
 • از کار افتادن دستگیره یا نا کار آمدی آن.

 

خدمات قابل انجام برای تعمیر درب ضد سرقت 

 • تعویض و تعمیر قفل با بهترین قفل های موجود در بازار با قیمت مناسب.
 • تعمیر و تعویض مغزی. 
 • تعویض و تعمیر چشمی و دستگیره .
 • رگلاژ  به گونه ای که تا مدت طولانی بدون هیچ ایرادی مورد استفاده قرار گیرد.
 • اضافه کردن لولا در صورت لزوم و همچنین تعویض لولای شکسته و یا نا کار امد.
 • تعویض و یا تعمیر یراق .
 • تعویض توپی درب.
 • رفع صدای درب.

درب هایی که تحت عنوان ضد سرقت در ایران ساخته و عرضه میشوند. اگر با استاندارهای موجود و همچنین به کارگیری درست اجزای ان تولید شوند. از لحاظ امنیتی در بالاترین سطح بوده و می توانید. با خیال راحت ساختمان خود را ایمن نگه دارید.

نحوه تعمیر و تعویض قفل

قفل هایی از برند های با کیفیت در درب ضد سرقت هستند و میتوان در درب ضدسرقت به کار روند دارای ساختار پیچیده و مهندسی. خاصی بوده و این قفل ها در انواع مختلف موجود می باشند. این تفاوت ساختار در قیمت ان موثر است. و در زمان تعمیرات بنا به درخواست مشتری قفل با کیفیت و قیمت مورد تایید از تولیدی و یا وارد کننده خریداری شده و برای تعویض به محل برده میشود.

در ب مورد تعویض قفل اولین و مهمترین بخش خارج کردن قفل خراب است. که باید با احتیاط کامل انجام شود. تا اسیبی به بخش های مختلف درب وارد نشود و ایرادات بیشتر بعدی را در انجام تعمیر یا حتی تعویض به وجود نیاورد. بعد از خارج کردن قفل درب با استفاده از پیچ بند نوبت به رگلاژ یراق می رسد. و پس از ان قفل جدید جای گذاری شده و پیچ میشود.

این نکته را به خاطر داشته باشید که از مهمترین عواملی که سبب میشود. تا تعمیر و رگلاژ درب ضد سرقت در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود مبحث کارایی ان است. زیرا این نوع درب ها به گونه طراحی شده اند. که در صورت از کار افتادن قفل و یا مغزی درب ضد سرقت ، واحد پوششدهنده این درب دچار مشکل امنیتی می شود. همچنین قیمت تعمیر درب های ضدسرقت بر اساس نوع. درب و یا خصوصا نوع قفلی که مشتری انتخاب می کند متغیر است. چرا که قیمت قفل ترک با قیمت یک قفل چینی بسیار متفاوت است.

انواع درب ضد سرقت در گروه تخصصی زاگرس تعمیر و رگلاژ می گردنند، مانند:

 • درب ضد سرقت ترک.
 • درب ضد سرقت ایرانی.
 • درب ضد سرقت چینی.

دربهای ضدسرقت دارای ساختاری کاملا ایمن می باشند. و امروزه شاهد روند رو به رشد این موضوع هستیم . به گونه ای که درب ها از نظر هوشمندی در حال پیشرفت بوده. و در اینده ای نزدیک با ورود فناوری های نوین. به این صنعت همه چیز برای امنیت و اسایش صد در صدی ایجاد خواهد شد.

روش تعویض مغزی در قفل درب های ضد سرقت.

به طور کلی در قفل درب های ضد سرقت دو مغزی به کار می رود که بخش بالا را شببند . و بخش پایینی را با مغزی ساده استفاده می کنند. برای تعویض مغزی قفل در قسمت شببند، ابتدا پیچ ها را باز کرده و پوکی همراه با کاسه رزت را خارج می کنیم. بعدا رزت را از قسمت پشت درب ضد سرقت خارج کرده و آنگاه به قسمت مغزی قفل می رسیم. و پس از خارج کردن رزت ، پیچ مغزی که بر روی قفل ضدسرقت وصل شده است. را باز کرده و مغزی قفل ضدسرقت را خارج میکنیم.

باید دقت کنید که در قسمت شببند. مغزی از داخل خارج می شود پس برای تعویض مغزی درب . ابتدا کاسه و پوکی را در داخل قفل ضدسرقت انداخته و پس از انداختن رزت پیچ ها را می بندیم. برای قرار گیری دقیق مغزی باید دقت لازم صورت گیرد.

در مغزی پایین نیز عملیات تعویض به شکل بالا انجام میشود و تنها تفاوت ان این است. که در تعویض مغزی قفل بالا ، کاسه و پوکی باهم بسته میشد. اما در مغزی پایین ، کاسه به تنهایی و رزت با پوکی از پشت بسته میشود.

با توجه به نکاتی که در این بخش ذکر کردیم باید دقت کنید. که تعویض قفل درب ضدسرقت و تعویض مغزی قفل ضدسرقت نیاز به دقت و تخصص بالایی دارد.

قفل درب ضد سرقت کاله ترکیه.

به جرات می توان گفت که درب ضدسرقت ضامن امنیت منازل و ساختمان ها می باشد. و کیفیت و ساختار قفل درب ضد سرقت برای تحقق این هدف امری الزامی و منطقی است.
در بین قفل های مختلفی که بر روی درب های ضد سرقت نصب می شوند. چند نمونه در شاخص های بالایی قرار دارند. که قفل  کاله یکی از ان هاست که در رتبه های بالای این شاخص بندی جای گرفته است. دلیل این امر به کارگیری الیاژ و مواد مستحکم و مغزی ماندگار با کارکرد عالی می باشد.
مهمترین فاکتور برای تعیین کیفیت قفل بحث امنیت و ساختار ان است. زیرا مقاومت بالا و نحوه عملکرد قفل باعث می شود تا سارقان و افراد بیگانه نتوانند به ساختمان نفوذ کنند.
در بحث تعویض قفل  نکاتی را به طور دقیق ذکر کردیم. اما دقت کنید که نوع قفلی که قرار است. بر روی درب ضد سرقت اجرایی یا تعویض شود دارای کیفیت مطلوبی باشد.
بدون شک پیشنهاد تیم کاری ما قفل کاله است. زیرا استانداردهای لازم را کسب کرده است.

تعویض قفل درب ضد سرقت معمولی با قفل های کاله سبب می شود. تا مدت طولانی از تعمیرات بی نیاز شوید و با خیالی اسوده منزل خود را ترک کرده و دغدغه ذهنی در این زمینه نداشته باشید.
زمانی که افراد برای تعویض قفل درب های ضدسرقت و تعمیرات  با ما تماس می گیرند. این اطمینان را به ان ها می دهیم که قفلی که قرار است بر روی  نصب شود. اصل بوده و بالاترین کیفیت را دارا می باشد. زیرا ما معتقدیم که خدمات برتر درکنار تخصص و تعهد لازمه پیشرفت در هر حرفه و رضایت مشتری بالاتر از هر منفعتی است.

قفل درب ضد سرقت داف ترکیه

قفل درب داف نیز در بین قفل های مطرح قرار دارد. در تولیدی های درب ضدسرقت مورد استفاده قرار می گیرد. و از نظر کیفیت و ساختار همتراز قفل کاله است. و تنها در جزئیات و مغزی قفل تفاوت دارند.  متناسب با سلیقه های مختلف طراحی شده است. و ظاهری شبیه به قفل های کاله دارد. ولی از نظر ایمنی و الیاژ به کار رفته و نوع مغزی مورد تایید بوده و استانداردها و شاخص های لازم را دارا می باشد. و نحوه تعویض قفل در این مورد تفاوتی با قفل های دیگر ندارد.
نحوه تعویض مغزی قفل ضد سرقت در کاله و داف نیاز به شناخت دقیق و کامل قفل دارد. و افراد عادی نمی توانند این کار را انجام دهند. زیرا هسته مرکزی قفل ضدسرقت، مغزی ان است.

اشنایی با انواع قفل های درب ضد سرقت کاله.

درب ضدسرقت علاوه بر ایمنی که ایجاد می کنند. دارای ظاهر زیبایی هستند. که پاسخگوی تمامی سلایق می باشند.

در این درب ها از ورقه ی کاملا فلزی برای افزایش امنیت استفاده میشود. و با قرار گرفتن پشم سنگ در بین ورقه فلزی یک عایق حرارتی و صوتی برای درب ضدسرقت ایجاد میشود.

در تولید موارد متعددی رعایت میشود. از ورق های mdf و روکش چوب طبیعی مانند گردو و زیتون و .. در ان استفاده میشود. و زیبایی منحصر به فردی را ایجاد می کند.

اما به جرات می توان گفت که مهمترین بخش درب بخش قفل ان است. که درای ساختار مهندسی ایده ال از نظر ایمنی می باشد . که میخواهیم در این بخش انواع قفل های کاله را معرفی کنیم:

قفل درب (MULTI)

در این قفل از ۱۲ زبانه متحرکه ۳ مرحله ای از جلو و یک زبانه متحرک در قسمت. بالای قفل مرکزی و یک قفل مخفی از داخل و ۶ عدد زبانه ثابت از قسمت پشت و سمت لولا استفاده شده است. که در حالت کلی این نوع قفل  دارای امنیت بالایی نسبت به قفل های دیگر است.

لازم به ذکر است. تعویض مغزی قفل  مولتی به مراتب سخت تر از موارد دیگر است.

قفل (HOOK)

این قفل دارای ۲ قفل مجزای ۳ مرحله ای از قسمت جلو و یک قفل مخفی از داخل و ۶ عدد زبانه ثابت از پشت و سمت لولا می باشد.

قفل (MONO)

قفل های  مونو از نظر ایمنی درمقایسه با دو قفل دیگردر  سطح پایین تری قرار دارند. درب های ضد سرقتی که از این نوع قفل در ان ها ستفاده شده است. از قسمت جلو دارای ۲ قفل مجزای ۳ مرحله ای با مجموع ۶ زبانه و یک زبانه قفل مخفی و ۶ زبانه ثابت در قسمت پشت و سمت لولا می باشند.

پس به این ترتیب قفل مولتی با دارا بودن ۲۰ زبانه در سطح بالاتری از نظر ایمنی قرار دارد.

در مورد تعویض قفل نیز این امر وجود دارد. کارفرما چه نوع قفلی را در نظر دارد. و تعمیرکار پس از جویای درخواست مشتری اقدام به خرید از شرکت طرف قراداد کرده. سپس اقدام به تعویض قفل میکند.

باید دقت کنید که. تمامی درب های ضد سرقت در انواع مختلف دارای چهارچوب خاص خود بوده. که در هنگام نصب در محل مورد نظر کار گذاشته میشود. سپس درب در ان نصب میگردد.

سوالات متداول قفل  درب ضد سرقت

 • ایا مغزی قفل درب ضد سرقت قابل تعویض است؟

قفل و مغزی درب ضد سرقت تفاوت چندانی با درب معمولی ندارد. تنها تفاوت ان در تعداد زبانه های ان است. که همین امر موجب شده است تا مغزی قفل درب ضد سرقت همانند درب های معمولی قابل تعویض و تعمیر باشد.

در توضیح نحوه تعویض مغزی قفل درب ضد سرقت این نکته وجود دارد. که این کار کاملا تخصصی بوده و باید توسط افراد خبره انجام شود.

 • ایا مغزی درب ضد سرقت در مقابل اسید مقاومت کافی را دارد؟

باید عرض کنیم که. این نوع مغزی درب ضد سرقت دارای قیمت بالایی است و در بازار موجود می باشد. اما دقت کنید که مغزی قفل ضد سرقتی که در انواع درب ها استفاده میشود این خاصیت را ندارد.

 • تفاوت اصلی بین درب های ضد سرقت و درب معمولی چیست ؟

علاوه بر قفلی که در درب های ضد سرقت نصب میشود. درب های ضد سرقت را از معمولی متمایز کرده است. وجود کلاف فلزی دور لنگه و شبکه فلزی داخلی ان است.  اهرم کردن درب ها را پایین می اورد.

نکته ای که قابل ذکر است. این که بیشتر سرقتی که از منازل انجام می شود. به وسیله اهرم کردن درب صورت میگیرد. که درب های ضد سرقت با ساختار و قفلی که دارند امنیت منازل را بسیار بالا می برند.

در پایان توصیه تیم کاری ما استفاده از قفل های درب ضد سرقت با کیفیت است. تا امنیت کامل را برای منازل و ساختمان ها ایجاد کنید. و به این موضوع توجه کنید که تعمیر قفل درب ضدسرقت. و تعویض مغزی ان در صورت ایراد ممکن بوده و جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

کلمات ک

تعمیر درب ضد سرقت . تعمیرات درب ضد سرقت . رگلاژ درب ضد سرقت . رفع صدای درب ضد سرقت . تعمیر قفل درب ضد سرقت . روغن کاری درب . تعویض قفل درب ضد سرقت . تویض مغری دربهای ضدسرقت . تعمیرکار و سرویسکار درب های ضد سرقت.