تعمیر پنجره دوجداره غرب تهران

تعمیر پنجره غرب تهران تعمیر پنجره دوجداره غرب تهران

هنگامی که به دنبال تعمیرات پنجره دوجداره UPVC هستید، قیمت مشخصی وجود ندارد، زیرا در اکثر مواقع، مشکل از کجاست و شرکت سازنده پنجره دوجداره کیست؟  تعمیر در و پنجره آلومینیومی در تهران در انواع طرح ها و مدل ها وجود دارد. از نوع آلومینیوم. گرفته. تا نوع. بستن آن ها. به کمک یراق آلات. در اینجا بیشتر می توانید با تعمیر در و پنجره آلومینیومی در تهران آشنا شوید.

غرب تهران

خدمات نصب درب و پنجره دوجداره در غرب تهران

 • نصب پنجره دوجداره
 • نصب درب دوجداره
 • نصب پنجره دوجداره بدون تخریب
 • نصب پنجره دوجداره روی پنجره قدیمی

تعمیر در و پنجره آلومینیومی در تهران بر اساس نوع شیشه: اگر شیشه پنجره شما به تعویض نیاز داشته باشد بر حسب قیمت شیشه می توان خیلی قیمت ها را جا به جا کرد. شیشه ها در انواع مدل های تک جداره، دو جداره، سکوریت، لمینت، هوشمند و مات شونده وجود دارد و شما می توانید بر حسب نیاز خود یکی از آن ها را برای منزل و یا محل کار سفارش بدهید.

هر مشکلی:

 • نظیر رفع افتادگی لنگه پنجر
 • تعویض دستگیره های خراب
 • تعویض یراق آلات خراب
 • تبدیل یراق تک حالته به دو حالته
 • رگلاژ پنجره دوجداره تک حالته
 • هواگیری پنجره دوجداره
 • رگلاژ پنجره دوجداره کشویی
 • تعمیر دستگیره پنجره دوجداره
 • تعویض لولای شکست
 • درز بنذی_درزگیری
 • تعمیر شیشه های بخار کرده
 • تغیر جهت بازشوها
 • رفع مشکلاتی نظیر گیر کردن لنگه به شیر ظرفشویی

و تمامی کارهایی از این قبیل و هر گونه مشکلات پنجره دوجداره

که برای شما. بوجود آمده باشد. را ما حل خواهیم کرد.

تعمیرات و رگلاژ فولکس واگنی

تعمیر در و پنجره آلومینیومی. بر اساس. نوع باز و بسته شدن.

کشویی

درب و پنجره های کشویی یکی از رایج ترین انواع در و پنجره های آپارتمانی هستند. تعمیر در و پنجره آلومینیومی در تهران کشویی می تواند با تعویض یراق آلات صورت بگیرد. این پنجره ها به شما امکان شست و شوی تمام شیشه را می دهند. همچنین برای فضاهای کم استفاده از این شیشه ها می تواند مزیت زیادی داشته باشد.

لولایی

شیشه های لولایی به دو نوع شیشه های دو حالته و تک حالته تقسیم بندی می شوند. شیشه های دو حالته می توانند هم از بالا و هم از کناره ها باز شوند این شیشه ها امنیت بالایی دارند و بسیار برای آپارتمان مناسب اند.

فولکس واگنی

مدل فولکس واگنی. یکی از سخت ترین. و پیچیده ترین. مدل های تعمیر در و پنجره آلومینیومی در تهران است. این مدل برای پنجره های. زیاد استفاده شده. و عایق بسیار خوب و مناسبی برای نور و صدا و دماست. هزینه تعمیر در و پنجره آلومینیومی در تهران از نوع فولکس واگنی نسبتا بالاست.

آکاردئونی

یکی دیگر از انواع مدل های. باز و بستن شیشه ها، آکاردئونی است. در این روش شیشه ها درست مانند آکاردئون کاملا جمع می شوند و به شما امکان استفاده از تمامی فضا را می دهند. بهتر است از این نوع پنجره برای مسافت های زیاد استفاده کنید چون هزینه بالایی دارند.

اقسام تعمیر درب و پنجره آکاردئونی بر حسب مدل

از این دست تعمیرات درب و پنجره آلومینیومی در تهران بر حسب مدل به دو دسته نرمال و ترمال بریک تقسیم می شوند.

تعمیر درب و پنجره آلومینیومی نرمال:

در و پنجره آلومینیومی نرمال را با استفاده از پروفیل آلومینیومی اکسترود شده تولید و مونتاژ می کنند. پنجره دوجداره آلومینیومی نرمال در برابر تابش خورشید مقاوم بوده و کمتر دچار تغییر رنگ یا به اصطلاح رنگ پریدگی می شود. این یکی از دلایل اصلی انتخاب این نوع پنجره است. این نوع پنجره را در صورت عدم نیاز و بعد از استفاده ی چند ساله، می توان با قیمت مناسب به فروش رساند چون قابلیت بازیافت دارد. مقاومت این نوع پنجره در برابر خوردگی و زنگ زدگی بالا است و تا هنگامی که لایه ی محافظ روی آلومینیوم دچار خراش و… نشود و از بین نرود، دچار پوسیدگی و خوردگی نمی شوند.

تعمیر درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک:

پنجره آلومینیومی دوجداره ترمال بریک نوعی پنجره عایق در برابر حرارت است که با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ساخت پنجره دوجداره آلومینیومی ساخته شده است. پنجره آلومینیومی دوجداره ترمال بریک با مزایایی که دارد نوع رایج پنجره ی انتخابی در ساختمان سازی است. در این سیستم پلی آمید در میان جدار داخلی و خارجی پروفیل با استفاده از ماشین الات مخصوص پانچ می شود و به همین دلیل هم نفوذ گرما، سرما، لرزش و سروصدا به داخل ساختمان در این نوع پنجره به صفر رسیده است.

پروفیل های فریم و بازشو این نوع پنجره با جوش به هم متصل می شوند و اتصالاتی که به وسیله ی یراق آلات پیچ و پرچی و پانچ در این پنجره ها انجام شده از استحکام بالایی برخوردار هستند. به همین دلیل هم شاهد استحکام و دوام پنجره های آلومینیومی ترمال بریک هستیم. تعمیر درب و پنجره آلومینیومی در تهران از نوع ترمال هزینه بر تر است.

قیمت نصب درب و پنجره دوجداره در تهران چقدر است؟

قیمت تصب درب و پنجره دوجداره در تهران همانند سایر شهرها متناسب با جنس و اندازه درب و پنجره بستگی دارد. هزینه دستمزد نصاب و کمک نصاب نیز در هزینه نهایی پروژه نصب پنجره دوجداره شما تاثیر می‌گذارد. 

اگر می‌خواهید بدانید هزینه پروژه نصب درب و پنجره دوجداره در تهران چقدر می‌شود، با ما تماس بگیرید و از متخصصین قیمت بگیرید.