تعویض پنجره قدیمی با دوجداره در تهران

گروه تعمیرات تخصصی زاگرس با داشتن رزومه قوی و انبوهی از مشتریان راضی در طرح تعویض پنجره قدیمی با دوجداره در تهران توانسته است در این صنعت جایگاه مناسبی پیدا کند. شما می توانید جهت تعویض پنجره قدیمی با دوجداره در تهران درخواست مشاوره و بازید رایگان داشته باشید.

قیمت تعویض انواع پنجره قدیمی با پنجره دوجداره در تهران:

پیشنهاد می شود قبل خرید حتما از مشاوره های فنی استفاده نمایید و با مشتریان آن مجموعه از نظر میزان رضایتمندی و رسیدن به نیاز های خود از جهت تعویض پنجره قدیمی ، مشاوره و صحبت کنید.  این نکته بسیار حائز اهمیت می باشد که همیشه برای داشتن یک پنجره دوجداره خوب و عایق نیاز به خرید گران ترین آن نیست، تولید کننده ای که دانش فنی بالایی داشته باشد می تواند یک پنجره دوجداره استاندارد را نیز با متریال متوسط تولید کند و جهت انواع بودجه ها ارائه دهند آن باشد.

آیا با تعویض پنجره قدیمی با هر نوع پنجره دوجداره ای انتظارات ما برآورده می شود؟

امروزه همگان بر فواید جایگزینی پنجره های قدیمی با پنجره های دوجداره استاندارد آگاهی دارند و لزومی به گفتن فواید آن نیست. اما این سوال مهم مطرح می شود که آیا هر پنجره دوجداره ای عایق صوت است؟ آیا هر پنجره دوجداره ای عایق گرد و غبار است؟ آیا هر پنجره دوجداره ای عایق سرما و گرما است؟

با توجه به تجربه این مجموعه در صنعت پنجره های دوجداره عایق آلومینیوم و upvc پاسخ سوالات بالا متاسفانه ” خیر ” است.

به دلایل ذیل:

  • استفاده از پروفیل های نا مرغوب upvc و پروفیل های آلومینیوم نانترما
  • استفاده از متریال ارزان تر و حذف یک سری مواد مثل گالوانیزه داخلی ، گاز آرگون بین شیشه ، جهت پایین آوردن قیمت تمام شده.
  • استفاده از یراق آلات نامرغوب مثل دستگیره و لولای نارغوب
  • استفاده از شیشه های دوجداره غیر استاندارد که در کارگاه های شیشه بری و به صورت غیر اصولی تولید می شوند و صرفا ۲جدار شیشه هستند.
  • نداشتن دانش کافی در ارائه خدمات مشاوره ای قبل از فروش و شناخت نیاز مشتری و ارائه بهترین پیشنهاد در جهت پاسخگویی به نیاز.
  • نداشتن اعتقاد بر تولید با کیفیت و با دوام
  • رعایت نکردن الزامات فنی ساخت پنجره های دوجداره

پیشنهاد می شود قبل خرید حتما از مشاوره های فنی استفاده نمایید و با مشتریان آن مجموعه از نظر میزان رضایتمندی و رسیدن به نیاز های خود از جهت تعویض پنجره قدیمی ، مشاوره و صحبت کنید.  این نکته بسیار حائز اهمیت می باشد که همیشه برای داشتن یک پنجره دوجداره خوب و عایق نیاز به خرید گران ترین آن نیست، تولید کننده ای که دانش فنی بالایی داشته باشد می تواند یک پنجره دوجداره استاندارد را نیز با متریال متوسط تولید کند و جهت انواع بودجه ها ارائه دهند آن باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *