تعمیر تخصصی درب و پنجره UPVC :

ارائه خدمات تعمیر تخصصی درب و پنجره UPVC و رگلاژ درتمام نقاط تهران (شمال،جنوب،مرکز،شرق و غرب) . تمامی نقاط کرج وهمچنین شهرهای حومه. از جمله :شهریار ، پردیس ، پرند و اسلامشهر انجام میپذیرد. گروه تعمیرات تخصصی زاگرس علاوه بر دارا بودن تیم متخصص و متعهد و سابقه طولانی در حوزه ی تعمیرات و رگلاژ درب و پنجره UPVC و تعمیرات فریم لس و همچنین عایق بندی و درزگیری پنجره های دوجداره را انجام می دهد.

درهر لحظه از شبانه روز و تمامی روز های هفته (حتی ایام تعطیل) در خدمت شما همشهری های تهران، کرج و شهرستان های حومه می باشد. لازم به ذکر است که تمامی خدمات ما در اسرع وقت و با کیفیت بالا و هزینه مناسب و ضمانت صورت میپذیرد.

برای حضور در محل و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

.

انجام تعمیرات متنوع

امروزه به دلیل الودگی هوا و دود های سمی و اسیب های جدی آن و الودگی های صوتی ناشی از زندگی شهری. بروز گردوغبار، جلوگیری از نفوذ سرما و گرما و مشکلاتی از این. قبیل اکثر خانواده ها برای راحتی و آسایش خود تصمیم به استفاده از درب وپنجره یو پی وی سی میگیرند. که علاوه بر زیبایی ظاهری،مزایای بی شماری دارد .

اما پس از مدتی استفاده مطلوب و نگهداری از آن،براساس عواملی چون رعایت نکردن اصول نصب و یا جنس نامناسب پروفیل و استفاده از یراق الاتی که مرغوبیت کمی دارند. افت کیفیتی پیدا میکند که دیگر نمیتواند. نقش مهمی را در بهره وری انرژی ایفا کند. و مرغوبیت خود را از دست می دهد و ضرورت نیاز به تعمیر تخصصی درب و پنجره UPVCو الومینیومی پیدا میکند.

 در این زمان تعمیرکار درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی و الومینیومی میتواند. برحسب تخصص و تجربه خود در تعمیر درب و پنجره یو پی وی سی و الومینیوم و همچنین نوع درب و پنجره استفاده شده. خدماتی را ارائه دهد تا دوباره به آن کارایی مطلوب برسد.

مشکلاتی که اغلب با آن مواجه میشویم :
 • نفوذ سرما در فصل زمستان و یا گرما در تابستان از درزهای اطراف که نیاز به تعمیر درب و پنجره یو پی وی سی و الومینیوم دارد.

 • بسته نشدن کامل درب و پنجره و یو پی وی سی الومینیومی.

 • نداشتن کارایی مطلوب و عایق حرارتی مناسب.

 • نفوذ اب از اطراف پنجره دوجداره.

 • شل و خراب شدن لاستیک های اطراف پنجره.

 • عدم عایق بندی پنجره دوجداره.

 • از کار افتادن اسپانولیت (اسپانیولت).

 • رعایت نکردن اصول نصب و یا تعویض.

 • باز و بسته نشدن راحت دستگیره درب و پنجره یو پی وی سی و الومینیوم.

 • نامطلوب بودن عملکرد یراق آلات درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی و الومینیوم.

 • شکستن یا خم شدن لولای بازویی فریم لس.

طراحی ، پیاده سازی و تولید درب و پنجره دوجداره اغلب با امکان سنجی خاص و تلاش شبانه روزی صورت میگیرد. تا با بهترین کیفیت و مقاومت و عمر مناسب به بازار عرضه شود ، اما خود مصرف کننده هم باید اصولی را رعایت کند. تا نیاز به تعمیرات درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی و الومینیومی نداشته باشد و به کارایی محصول افزوده شود.

نکاتی از این حیث:
 • روغن کاری قطعه های مکانیکی در بازه ی زمانی مشخص.

 • برای ماندگاری بیشتر لاستیک های درب وپنجره، هرچندوقت یکبار با پارچه حاوی صابون مایع آن را تمیز کنید.

 • تنظیم مجدد یراق الات پنجره یو پی وی سی و الومینیومی که از رگلاژ اولیه خارج شده است.

 • اگر پیچ دستگیره درطول زمان شل و خراب شد میتوان با جا به جا کردن دستگیره آن را سفت کرد.

 • هنگام فعالیت های ساختمانی حتما روی پنجره ها را بپوشانیم تا صدمه ای به ان ها وارد نشود.

 • پنجره بازشو فریم لس نباید بیش از اندازه باز شود ودقت کنیددر هنگام وقوع طوفان حتما پنجره بسته شود تافشار به لولای آن وارد نشود.

 اغلب افراد با استفاده از تجربه ی کمی که دارند. و راهکار های اشتباه ،خودشان میخواهند. کار تعمیر پنجره دوجداره را انجام دهند. که ممکن است خسارت جبران ناپذیری به  بار آورند . در این زمان بهتر است این کار را به یک متخصص و تعمیرکار درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی و الومینیوم بدهیم. تا آن را مطابق با استاندارد های لازم و اصول تعمیرات درب و پنجره به کیفیت ایده ال برساند.

خدمات تعمیر تخصصی درب و پنجره دوجداره و آلومینیوم و فریم لس :
 • تعمیرات رفع گیر و رگلاژ و رفع مشکلات بوجود امده در هنگام باز و بسته کردن درب و پنجره UPVC و الومینیوم.

 • افزودن بازشو به پنجره های فیکس.

 • تعمیر و تعویض یراق الات نامرغوب.

 • تعویض و اضافه  کردن لولا به درب و پنجره دوجداره.

 • تعویض شیشه های نامناسب و شکسته.

 • تعمیرات فریم لس و تعویض لولای بازشو.

 • تعویض لاستیک (نوار) اطراف پنجره دوجداره.

 • تعویض و تعمیر اسپانولیت ( اسپانیولت ).

 • تعمیر و تعویض دستگیره از کار افتاده پنجره های دوجداره.

 • تعویض قفل درب و پنجره دوجداره.

 • درزگیری و عایق بندی اطراف پنجره های یو پی وی سی و الومینیومی.

 • نصب کردن توری الومینیومی رولی ویژه ی پنجره های(یوپی وی سی) یو پی وی سی.

 • انجام نظافت و تمیزکاری پنجره هاییو پی وی سی با بهترین موادشوینده.

مزایای استفاده از تعمیر تخصصی :
 • بازگشت کارایی درب و پنجره بعد از تعمیر.

 • رفع کامل ایرادات موجود در درب و پنجره دو جداره.

 • تضمین تیم تخصصی ما بعد از تعمیرات.

 • کاهش هدر رفت انرژی و جلوگیری از ورود گرما و سرما.

 • اشنایی با نحوه ی نگه داری بهتر بعد از حضور تیم تعمیرکار ما.

علاوه بر خدمات تعمیرات درب و پنجره دوجداره الومنیومی و یو پی وی سی . اضافه کردن بازشو به لنگه های فیکس و تبدیل درب و پنجره از تک حالته به دوحالته نیز توسط تیم کاری ما صورت میپذیرد.

: درب و پنجره هایی که توسط تیم کاری ما تعمیر و رگلاژ میگردد.

 • انواع درب و پنجره یو پی وی سی.

 • درب و پنجره فولکس واگنی.

 • انواع درب و پنجره الومینیومی.

 • پنجره های فریم لس.

نتیجه 

گروه تعمیرات تخصصی زاگرس سالیان طولانی در زمینه رگلاژ و تعمیرات درب و پنجره دو جداره فعالیت داشته. همواره کوشیده است تا با افزایش خدمات در خدمت شما عزیزان تهران و کرج باشد. امروزه شاهد حضور تعمیرکاران نابلد مبتدی در این عرصه هستیم.  نه تنها قادر به تعمیر درب و پنجره یو پی وی سی ، الومینیومی و فریم لس نیستند. بلکه باعث افزایش ایرادات میشوند و متاسفانه عواقب بعدی را در پیش دارد. تیم کاری ما علاوه بر تعهد و تخصص با تضمین خدمات در خدمت شما می باشد.

رگلاژ درب و پنجره یو پی وی سی و آلومینیوم :

رگلاژ درب و پنجره یو پی وی سی و الومینیومی از جمله مواردی است. توسط تعمیرکار و سرویس کار درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی و الومنیومی انجام میشود. به طور کلی خارج شدن از رگلاژ ممکن است. پس از مدتی استفاده و به دلایلی همچون نصب نامناسب و استفاده نا بجا از درب و پنجره دوجداره اتفاق بیافتد.

همان طور که در مطالب قبلی نیز عنوان شد. مهمترین و اصلی ترین مزایای استفاده از درب و پنجره دوجداره  یو پی وی سی و الومینیوم جلوگیری از هدر رفت انرژی و عایق بندی ساختمان در برابر سرما و گرما و الودگی صوتی می باشد. اما باید توجه داشت که این عملکرد نیاز به پارامترهایی همچون: استفاده از یراق الات مرغوب. پروفیل باکیفیت،شیشه دوجداره مناسب و… دارد.

اما از مهمترین ترین قسمت های این فرایند، بخش تولید و نصب است. از آن جهت که هنگام انجام این دو فعالیت نباید فاصله ای میان لنگه بازشو و قاب در هنگام تولید درب و پنجره دوجداره و دیوار هنگام نصب، باقی بماند که البته هردوی آنها قابل حل کردن است. برای مشکل اول از رگلاژ لولای پنجره دوجداره و برای مشکل دوم از فوم و چسب مخصوص برای درزگیری استفاده خواهد شد.

رگلاژپنجره یو پی وی سی و رگلاژ پنجره دوجداره الومینیومی یک تخصص محسوب میشود و نیاز به تجربه بالایی در این امر وجود دارد، به طور کلی در بحث رگلاژ درب و پنجره چند نکته اساسی وجود دارد که در صورت رعایت نکردن آن و یا انجام نادرست رگلاژ پنجره دوجداره باعث شکسته شدن شیشه و ایرادات مختلف دیگری خواهد شد.

نحوه رگلاژ  :

در مراحل زیر نحوه رگلاژ مناسب لولای ۳دی را بیان خواهیم کرد:

۱)در شروع کار باید کاور لولا را خارج کنیم، برای این کار ابتدا پنجره را باز کرده سپس با استفاده از پیچ گوشتی یا آچار آلن کاور را آزاد کرده و جابجا می کنیم.

۲)برای رگلاژ، لنگه بازشو درب یا پنجره دوجداره باید. در محور افقی و عمودی جابجا شود. برای حرکت در محور افقی با استفاده از آچار آلن ۵ میلیمتری پیچ رگلاژی را که بصورت افقی است. باز وبسته می کنیم. با بازو بسته کردن پیچ رگلاژی لنگه بازشو درب یا پنجره یو پی وی سی. بصورت افقی حرکت می کند و جابجا می شود.

۳)تا زمانی پیچ را حرکت می دهیم. که با بسته شدن لنگه بازشو در جهت افقی عدم انطباق رفع شود.

۴)برای رگلاژ عمودی از پیچ بالا لولای ۳د و آچار آلن ۴ میلیمتری استفاده می کنیم. در ابتدا کاور لولای درب و پنجره دو جداره را باز می کنیم. با استفاده از آچار آلن، پیچ را می گردانیم. با چرخاندن ساعتگرد پیچ، لنگه بازشو به سمت بالا و در صورت. چرخاندن آن در جهت پادساعتگرد به سمت پایین حرکت خواهد کرد.

۵) رگلاژ هردوجهت افقی و عمودی را بصورت موازی انجام می دهیم. تا به حالت مناسب و صحیح باز و بسته شدن برسد.

درنهایت

باید دقت کنید که عدم رگلاژ یراق آلات درب و پنجره دوجداره سبب مشکلاتی از قبیل سختی در باز و بسته شدن. درب و پنجرهیو پی وی سی و الومنیومی، عدم حرکت روان دستگیره، مشکلات در تغییر حالت های بازشو(حالت دوم به حالت اول در پنجره دوحالته) و  فاصله افتادن. میان لنگه بازشو و فریم و عملکرد نامناسب آن شود. البته با رگلاژ مناسب درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی و الومینیومی، می توان تا حدود زیادی(۹۰ درصد) این مشکلات را حل کرد.

رگلاژ شیشه ،یکی از مهمترین عوامل برای درست بسته شدن. درب و پنجره دوجداره می باشد.در رگلاژ مواردی مانند: شیشه ، لولا ها ، زاماک ،اسپانولیت ، لاستیک و غیره بررسی میشود. و تمامی موارد فوق به درستی تنظیم میگردد و از زیر شیشه مخصوص استفاده می شود تا کارایی لازم به پنجره و درب دوجداره بازگردد. و باید توجه کنید که تعمیرپنجرهیو پی وی سی و رگلاژپنجرهیو پی وی سی والومینیوم لازمه اسایش شما در فصل سرما و گرما می باشد.

.

تعمیر پنجره دوجداره و رگلاژ درب و پنجره دوجداره باید به تعمیرکار و افراد خبره و متخصص سپرده شود. تا از ایرادات بعدی آن جلوگیری شود و تعمیرات به بهترین شکل صورت گیرد،لازم به ذکر است. که انجام تعمیرات پنجره یو پی وی سی هزینه و وقت نسبتا کمتری نسبت به تعمیر پنجره الومینیومی دارد. به همین منظور برای تعمیر و رگلاژ درب و پنجره خود حتما با یک تعمیرکار و سرویس کار ماهر و کاربلد تماس بگیرید.

رگلاژ پنجره دوجداره یکی از کارهای فنی است که افراد عادی همواره برای دانستن روند کار و چگونگی رسیدن به نتیجه ایده ال کنجکاوی می کنند.  در ظاهر اینکار را راحت می دانند اما مسئله ای که وجود دارد این است که. رگلاژ پنجره های دوجداره کاری تخصصی و لازمه  اجرای صحیح ان تجربه است.

ما بر این باوریم که سازنده و طراح درب و پنجره های دوجداره یو پی وی سی و الومینیوم همه قطعات و مراحل ساخت را بر پایه منطق پیاده سازی کرده است و محاسبات اصولی را لازمه عملکرد صحیح قرار داده است.

رگلاژ پنجره های دوجداره :

نیازمند سه پارامتر اصلی است که مهمترین ان شناخت قطعات است. یعنی تعمیرکار پنجره دوجداره باید بداند که عملکرد هر قطعه به چه شکل می باشد و در مرحله بعد باید ارتباط بین قطعات را درک کند. برای مثال ارتباط بین زاماک و توپی و اسپانیولت را کامل بداند و در مرحله اخر بتواند تمامی بخش ها و قسمت ها را تنظیم کند. به گونه ای که عملکرد درب و پنجره یو پی وی سی و الومینیوم به حالت ایده ال برسد.

رگلاژ پنجره یو پی وی سی و الومینیوم در اصطلاح ایجاد یک ساختار صحیح است. برای عملکرد دقیق چند قطعه کنارهم که نقش اساسی در ماندگاری و استحکام و عایق بندی دارد.

با این مواردی که ذکر کردیم ، برای یادگیری رگلاژ و تعمیرات پنجره دوجداره نیاز است. تا وقت زیادی صرف شود و تجربه و تخصص مناسب کسب گردد.

برای اشنایی بیشتر با نحوه رگلاژپنجره های دوجداره یو پی وی سی (یو پی وی سی) و الومینیوم به بخش نکات تکمیلی تعمیر و رگلاژ مراجعه کنید.

 • در این بخش سوالات متداولی که در تعمیرات درب و پنجره دوجداره وجود دارد را بررسی می کنیم:

۱)چرا از اطراف پنجره UPVC(یو پی وی سی) و الومینیوم سرما وارد میشود:

با رسیدن فصل سرما عمده مشکلی که برای شما ممکن است پیش بیاید. ورود باد و سرما از پنجره دوجداره می باشد که علاوه بر ایجاد مشکلات فروان کارایی پنجره یو پی وی سی و الومینیوم را پایین می اورد. زیرا از جمله مزایای پنجره دوجداره عایق بودن ان است.

برای حل این مشکل از عملیات رگلاژ پنجره یو پی وی سی ورگلاژ پنجره دوجداره الومینیومی و یا عایق بندی با لاستیک و چسب مخصوص انجام میشود. که کاری کاملا فنی است و نیاز به حضور تعمیرکار و سرویس کار دارد.

۲)علت ورود صدا با وجود پنجره دوجداره :

الودگی صوتی و ورود صدا به داخل منزل از جمله مشکلاتی است که اسایش را مختل کرده و زندگی را برای ما سخت تر می کند. برای حل این مشکل استفاده از پنجره با شیشه دوجداره و سه جداره پیشنهاد میشود. اماگاهی ملاحضه می کنید که حتی با وجود درب و پنجره های upvc و الومینیوم باز هم صدا وارد منزل یا محل کار میشود.

این مشکل ممکن است به دلیل خارج شدن از رگلاژ،عایق بندی نادرست. نصب غیر اصولی و استفاده از شیشه های غیر استاندارد و پروفیل درجه سه باشد.

اصلا نگران نباشید زیرا حل این مشکل نیز توسط گروه کاری ما انجام می پذیرد. و با تعمیرات و رگلاژ درست و با ضمانت، اسایش را برای شما به ارمغان می اوریم.

۳)علت نفوذ اب از اطراف پنجره هنگام بارش برف یا باران:

عایق بندی و درزبندی پنجره های دوجداره اهمیت بسیاری دارد. زیرا علاوه بر جلوگیری از ورود سرما در فصل زمستان و همچنین جلوگیری از ورود الودگی هوا، از نفوذ اب از اطراف پنجره نیز جلوگیری می کند. همان طور که در بالا نیز ذکر کردیم این مشکل با رگلاژ و یا تعویض یراق الات و استفاده از چسب و لاستیک مخصوص پنجره های دوجداره حل میشود.

۴)علت باز و بسته نشدن درب و پنجره دوجداره UPVC:

برای خیلی از شما پیش امده است که درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی و الومینیومی را که باز و بسته نمیشود را چطور درست کنیم.

این مشکل نیز ازعمده مواردی است که برای  پنجره یو پی وی سی و دوجداره الومینیومی ایجاد می شود. و علت ان نصب نامناسب و رگلاژ نادرست اولیه و همچنین به کار نبردن فریم مستحکم در اطراف پنجره دوجداره می باشد. البته لازم به ذکر است که استفاده نا به جا و گذر زمان نیز این مشکلات را ایجاد می کند،برای حل این مشکل با ما تماس بگیرید.

۵)کاربرد پنجره UPVC و آلومینیوم با شیشه سه جداره:

استفاده از پنجره با شیشه سه جداره در مناطق پر سر و صدا و اطراف اتوبان و یا جاده با ترافیک بالا توصیه میشود. زیرا پنجره با شیشه سه جداره طوری تولید شده است که به هیچ وجه امکان ورد صدا از ان وجود ندارد.و بهترین انتخاب است برای مناطق ذکر شده.

۶)ایا نوارهای(لاستیک) اطراف پنجره دوجداره UPVC و الومینیوم و یراق الات نامرغوب و قفل و دستگیره درب و پنجره قابل تعویض هستند:

در جواب این سوال باید عرض کنیم که بله،هم لاستیک(نوار).اطراف پنجره یو پی وی سی و الومینیوم وهم یراق الات و قفل و دستگیره پنجره های دوجداره قابل تعمیر و تعویض هستند.

۷)عدم عایق بودن پنجره دوجداره UPVC و الومینیوم و روش های عایق بندی پنجره دوجداره:

عملیات عایق بندی اطراف پنجره دوجداره باید در هنگام نصب توسط نصاب و به وسیله چسب سیلیکون هم رنگ محیط و پنجره به درستی انجام شود. در غیر این صورت پنجره های دوجداره خاصیت عایق بندی خود را از دست داده و باعث ورود و خروج سرما و گرما شده و زندگی را سخت می کند. نحوه عایق بندی پنجره های دوجداره از جمله سوالاتی است که همواره با ان رو به رو هستید. و راه حل ان چسب کاری و استفاده از لاستیک های مخصوص و درزگیری اصولی می باشد.

در پایین همین صفحه راجب عایق بندی و درزگیری و جلوگیری از نفوذ سرما، بیشتر توضیح خواهیم داد.

تذکر

لازم به ذکر است که مهمترین عامل در عایق بندی و درزگیری و جلوگیری از سرما در فصل زمستان. تعویض پنجره های قدیمی با شیشه های نامناسب تک جداره با درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی و الومینیوم می باشد.

برای افزایش کارایی و بهره وری بهتر،حتما درب و پنجره دوجداره خود را توسط افراد متخصص عایق بندی و درزگیری کنید.

در پایان طرح و پاسخ این سوالات باید عرض کنیم که از کار افتادن یراق الات و دستگیره پنجره دوجداره یو پی وی سی و الومینیوم بستگی به کارکرد نادرست و جنس یراق الات مصرفی دارد. تمامی اجزاء درب و پنجره دوجداره قابل تعمیر و تعویض می باشند.

تعمیر پنجره فریم لس

یکی از پرکاربردترین نماهای ساختمان ، نماهای فريم لس می باشد. که زیبایی، آب بندی مناسب، نصب ساده و بار گذاری مناسب را به صورت یکجا ارائه می دهد. در این سیستم ابتدا سطح نما بصورت شبکه بندی کامل زیر سازی شده و پروفیل های آلومینیومی فریم نما روی این شبکه بندی قرار می گیرند. در نماهای فریم لس شیشه ای، قابهای آلومینیومی نگهدارنده شیشه تک جداره یا دوجداره بر روی یک فریم فولادی که از پروفیل هایی با سایزهای متفاوت ساخته شده نصب و فیکس می گردند.

فواصل شیشه ها با یکدیگر چنان نزدیک بوده که فریم فولادی حائل قابهای آلومینیومی از نمای روبرو دیده نخواهد شد. غیر قابل تشخیص بودن فریم های باز شو از خارج ساختمان قابلیت نصب از داخل بنا و بدون. استفاده از داربست، آب بندی و هوا بندی موثر، سبکی وزن، مقرون به صرفه و سهولت نصب شیشه ها از جمله مزایایی است. که این محصول را در برابر سایر سیستم ها برتری می بخشد.

رگلاژ و تعمیر پنجره فریم لس یکی از مواردی است. که بدون شک باید توسط افراد متخصص انجام شود وبه علت  حساسیت بالای کار و نوع یراق الات استفاده شده. نیاز به حداقل سه نفر نیروی کار داردو هزینه تعمیر این نوع پنجره به مراتب بالاتر  از تعمیرات درب و پنجره یو پی وی سی و الومینیوم است.

تعمیرات و رگلاژ پنجره فریم لس زمان بیشتری نسبت به پنجره های  یو پی وی سی نیاز دارد. و لازم به ذکر است که افراد متخصص محدودی میتوانند تعمیر این نوع پنجره ها را انجام دهند. و تیم کاری ما با ضمانت کامل این کار را انجام خواهند داد زیرا ما کوشیده ایم بهترین ها را کنار خود داشته باشیم.

تعمیر پنجره فولکس واگنی :

پنجره های فولکس واگنی به دلیل یراق الات مخصوص و سیستم بازشوی که در آن استفاده شده است. به یک پنجره با مزایای فراوان و کارکرد خاص مشهور است

مزایایی همچون:

باز شدن  لنگه باز شو تا زاویه ۴۵ درجه.
هنگام باز و بسته شدن هیچ فضایی اشغال نمی شود.
دارای سه نوع مختلف اتومات، نیمه اتومات و معمولی است.

رگلاژ پنجره های فولکس واگنی و همچنین تعمیر پنجره فولکس واگنی نیز نیاز به تخصص و تجربه زیادی دارد. و یراق الاتی که در این نوع پنجره به کار رفته دارای پیچیده گی خاصی است.

چسب کاری و درزگیری درب و پنجره دوجداره :

یکی از مشکلاتی که عمدتا در استفاده از درب و پنجره یو پی وی سی و الومینیوم دوجداره با آن مواجه می شوید. ایجاد درز می باشد و پنجره ها در زمانیکه گرد و خاک از آنها وارد فضا می شود که . از میزان عایق آنها با نشان افزایش مصرف انرژی کاسته می شود نیاز خود به درزگیری را نشان می دهند.

در این زمان لزوم چسب کاری و ودرزگیری احساس می شود. درزگیری اطراف پنجره دوجداره به وسیله چسب و فوم مخصوص انجام میشود و از لاستیک های درزگیری نیز برای خود درب یا پنجره استفاده می گردد. لاستیک هایی که در درب و پنجره دوجداره استفاده میشود یکی از مهمترین عوامل برای عایق بودن هستند و نقش مهمی را ایفا میکنند. علاوه بر جلوگیری از  هدر رفت انرژی و ورود سرما و گرما ، ماندگاری درب و پنجره را نیز افزایش می دهند.

چسب های مخصوص درزگیری با خواص پیشرفته و مناسب برای درزگیری درب و پنجره,ترکها و  اتصالات ثابت داخلی و خارجی ساختمان می باشد. همچنین دارای خواص عالی جهت استحکام در برابر تغییرات جوی می باشد که چسبندگی و آببندی دائمی را تضمین می کند. باید دقت کنید که چسب کاری و درزگیری از عوامل مهم در رگلاژپنجره دوجداره یو پی وی سی و الومینیومی است و در طول عمر پنجره ها نیز تاثیرگذار است.

به طور کلی به علت کاربرد یراق الات و لاستیک های مخصوص لزوم رگلاژ و تنظیم دوره ای درب و پنجره ها احساس میشود . در طول سال حداقل یک بار باید پنجره های منزل رگلاژ گردد.

آب بندی  :

برای آب بندی پنجره از چسب سیلیکون ماستیک و در بعضی پنجره ها بسته به عوامل مختلف چسب سیلیکون  استفاده می شود که. نوع و مارک آنها بسیار حایز اهمیت می باشد . البته بنا به شرایط پنجره و فریم ممکن است از فوم جهت آب بندی پنجره های دوجداره استفاده شود.

تعویض شیشه دوجداره پنجره UPVC و آلومینیوم :

شیشه دوجداره  عایق صوتی و حرارتی بسیار مناسب است که.  ایمنی بیشتری نسبت به شیشه های تک جداره دارد،از شیشه های دوجداره بیشتر در ساخت برج ها, ساختمان ها, شرکت های تجاری و بیمارستان ها استفاده میشود نکته مهم در تولید این شیشه ها تزریق گاز آرگون جهت کاهش آلودگی صوتی و همچنین وجود ماده سیلیکاژن در جدا کننده آلومینیومی.  بین دو شیشه جهت جلوگیری از ایجاد بخار بین دوشیشه و همچنین چسب بوتیل و پولی سولفاید مرغوب در چسباندن دو شیشه می باشد.

به طور کلی مهمترین عامل ایجاد ورود صدا به داخل محیط استفاده از شیشه های نامرغوب می باشد.

از جمله خدماتی که تیم کاری ما ارائه می کند تعویض شیشه شکسته پنجره UPVC و آلومینیومی است.

درب و پنجره یو پی وی سی و الومینیومی علاوه بر مزایای فراوان. طول عمر طولانی داشته و با استفاده اصولی از آن میتوان از هدر رفت انرژی و هزینه جلوگیری کرد.

تعمیر پنجره دوجداره

نظافت درب و پنجره UPVC :

الودگی هوا،گردو غبار و بارش باران علاوه بر کاهش زیبایی درب و پنجره یو پی وی سی . باعث کارکرد نامناسب یراق الات و بازشوهای درب و پنجره دوجداره میگردد.در نتیجه با نظافت قسمت های مختلف درب و پنجره از جمله : زهوار، یراق آلات، لاستیک ، محل نصب پنجره دوجداره به دیوار و سرویس دوره ای توسط تعمیرکار و سرویسکار. درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی علاوه بر حفظ زیبایی و کارایی از بروز این مشکلات جلوگیری کنید.

روغن کاری لاستیک و یراق الات درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی که در بالا نیز ذکر کردیم. همچنین جدا کردن برچسب هایی که روی پروفیل وجود دارد برای جلوگیری از لکه های سیاه پس از تجزیه شدن برچسب ها، توصیه میشود.

مناسب ترین راه برای نظافت درب و پنجره دوجداره استفاده از ترکیب اب و صابون و پارچه بدون پرز است. نظافت درب و پنجره یو پی وی سی موجب افزایش کارایی، عایق بندی ، زیبایی و دوام بیشتر لاستیک های درزگیر می شود. البته می توانید از شوینده های غیر اسیدی استاندارد برای این منظور استفاده کنید.

یکی از مشکلات مهمی که در استفاده از درب و پنجره دوجداره ممکن است. رخ دهد ورود گردو غبار و صدا به داخل منزل است که این مشکلات اغلب به دلالیلی همچون نصب نامناسب . استفاده از یراق الات نامرغوب و استفاده نا بجا درب و پنجره یو پی وی سی و الومینیومی و شکستن شیشه و درزگیری نادرست اتفاق می افتد. تنها راه حل آن تماس با تعمیرکار و سرویس کار درب و پنجره دوجداره می باشد.

نکات طراحی 

به سبب طراحی خاص درب و پنجره یو پی وی سی (یو پی وی سی) و استفاده از زوارهای مخصوص اب به داخل درب و پنجره یو پی وی سی نفوذ نمی کندضمن اینکه محفظه های نیز در آن تعبیه می شود. که در صورت نفوذ آب،از انتهای درب یا پنجره تخلیه شده و به داخل نفوذ نکند.

خدماتی که ما به منظور تعمیرات و رگلاژ درب و پنجره یو پی وی سی و الومینیوم به شما ارائه میدهیم به واقع از بهترین و موثرترین راهکارهایی است. میتوانید با خیال اسوده و راحت در منزل مسکونیتان یا شرکت اداری خود از وجود درب و پنجره  لذت ببرید. تیم تخصصی ما دارای کادر مجرب و با سابقه  روشن و قانع کننده می باشد.

ما کوشیده ایم تا با استخدام  زبده ترین و بهترین تعمیرکاران درب و پنجره دوجداره مناسب ترین و سریع ترین سرویس را به شما عرضه کنیم . و همواره رضایت مشتریان هدف اصلی ماست.

توجه داشته باشید که تعمیرات درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی و الومینیوم. توسط گروه کاری ما در اولین فرصت صورت میپذیرد و درصورت ناموفق بودن تعمیرکار ما هیچ هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد.

برای حضور در محل سکونت یا اداره شما و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

باورهای اشتباه در زمینه تعمیرات و رگلاژ پنجره های دوجداره :

در این بخش موضوعاتی را بررسی خواهیم کرد. که هر فردی ممکن است در مورد تعمیرات و حتی رگلاژ درب و پنجره های دوجداره دچار اشتباه شود. و این باورها مانع رفع نیاز و ایرادات موجود گردد.
باید توجه کنید که در هر زمینه ای اگاهی و اطلاعات در مورد یک مشکل می تواند . موجب کاهش هدر رفت زمان و هزینه شود و در پیرو ان استفاده درست و بهینه را از تمامی امکاناتی که بشر برای اسایش ، تولید و عرضه کرده است را به وجود اورد.
تعمیرات و رگلاژ پنجره یو پی وی سی و الومینیوم در کلان شهرها به یک امر مرسوم تبدیل شده است. شهروندان عزیر به خوبی می دانند که ساختار این ابزار کاربردی به گونه ای طراحی شده است که. در صورت ایجاد مشکل در هر بخشی قابل ترمیم و تعویض می باشد.
از جمله باور های غلطی که در بین برخی افراد وجود دارد این مسئله است. این نوع درب و پنجره ها نیز مانند دیگر بخش های ساختمان توسط هر فردی که ادعای فنی بودن دارد قابل حل است. اما این یک دیدگاه کاملا اشتباه است که متاسفانه باعث بروز اتفاقات جبران ناپذیر می شود.

تعمیر و رگلاژ پنجره دوجداره

نواقص مرسوم

در برخی پروژه ها تیم فنی ما مشاهده می کند. که افراد با ایجاد فشار غیر متعارف به پروفیل پنجره دوجداره جهت رگلاژ یو پی وی سی چه بلایی سر این بخش اورده اند. و باعث ایجاد شکستگی در این بخش حیاتی شده اند که هزینه زیادی را به اقتصاد خانواده وارد کرده است.
یکی از مواردی که هر گروه خدماتی به ان توجه دارد بحث تخصص نیروهای فنی خود است. در بحث تعمیر و رگلاژ پنجره های یو پی وی سی نیز این موضوع شاخص بوده و مورد توجه نیز می باشد.
در فصل زمستان و فصل بارش نیاز برای درزگیری و عایق بندی بسیار بالا می رود. همین امر سبب می شود تا مردم عزیزی که با اینترنت سر و کار دارند برای کسب اطلاع بیشتر راجب این موضوع به سایت هایی که در رده های بالای گوگل قرار دارند مراجعه کنند .

اما تنها گروه کاری که محتواهای خود را بر اساس تخصص و تجربه تولید می کند. تعمیرات تخصصی زاگرس است که فعال ترین گروه در زمینه تعمیر و رگلاژ پنجره دوجداره یو پی وی سی و الومینیوم می باشد.

کلمات کلیدی

تعمیر تخصصی درب و پنجره UPVC   تعمیر تخصصی درب و پنجره UPVC   تعمیر تخصصی درب و پنجره UPVC   تعمیر تخصصی درب و پنجره UPVC   تعمیر تخصصی درب و پنجره UPVC   تعمیر تخصصی درب و پنجره UPVC   تعمیر تخصصی درب و پنجره UPVC   تعمیر تخصصی درب و پنجره UPVC   تعمیر تخصصی درب و پنجره UPVC   تعمیر تخصصی درب و پنجره UPVC